«Моршинська Спорт» — перше правило тренувань!

Якщо ви прокидаєтесь щодня з думкою змінити своє життя на краще та набути здорових звичок, саме час поговорити про зайняття спортом. Регулярні тренування — це запорука гарного самопочуття. Щоб вони проходили ефективно, дотримуйтесь важливого правила — підтримання гідробалансу в організмі.

Зверніть увагу, що напої (енергетики, соки, чай, кава, солодкі води та інше) не є простим шляхом отримання необхідної кількості вологи організмом, оскільки йому потрібно докладати значних зусиль для виокремлення молекул води.

Природна мінеральна вода «Моршинська» має ідеально збалансований для людини мінеральний склад і на 100% сприймається організмом. Зручна пляшка з кришкою «спорт-кеп» максимально позбавляє зайвих витрат часу та уваги на пиття води під час руху і зайнять спортом. Саме тому ми впевнені, що «Моршинська» «Спорт» — це правильна вода, яка підтримує гідробаланс вашого організму під час фізичних навантажень.

5 причин пити «Моршинську» «Спорт» на тренуванні: 

 1. Компенсує втрату рідини
  Під час занять спортом тіло активно пітніє, що є природним механізмом терморегуляції. З потом виходять запаси вологи, яку організм накопичує для підтримання нормального функціонування. Щоб повернути собі витрачену рідину, до, під час та після тренування необхідно пити якісну чисту природну воду, якою є «Моршинська» «Спорт»;

 2. Сприяє відновленню м’язів
  Зневоднені клітини м’язів з часом зменшуються, що може призвести до втрати м'язового тонусу. Коли м'язи не мають достатньої кількості рідини, вони не працюють як слід. Внаслідок цього якість тренувань може постраждати і призвести до незадовільних результатів. Крім того, вода відігріє величезну роль в утворенні «мастильного» матеріалу для суглобів та м’язів;

 3. Підтримує рівень енергії
  Порушення гідробалансу є найвагомішою причиною втоми протягом тренування. Внаслідок цього, намагаючись акумулювати енергію, організм позбавляєте вас шансу провести ефективне тренування;

 4. Допомагає виводити токсини
  Чиста природна вода, якою є «Моршинська» «Спорт», відіграє важливу роль в транспортуванні поживних речовин та допомагає очищати клітини від відходів життєдіяльності і токсинів;

 5. Полегшує стан після навантажень
  Своєчасно відновлений гідробаланс зменшує ризик виникнення неприємних відчуттів після тренування та допомагає легше пережити стан кріпатури.

В 2018 році ТМ «Моршинська» та найяскравіші українські зірки світового спорту поставили собі за мету — власним прикладом продемонструвати, що запорукою успіху та чудового самопочуття є гарна фізична форма. 

Щоб швидко розпочати регулярно тренуватись, більшість людей поспішають робити речі другорядного значення: оновлюють спортивний гардероб, обирають модні спортзали та тренажери, купують дорогі продукти харчування і вивчають божевільні поради про дієти та інтенсивні виснажливі тренування, які гарантують моментальний результат. Забуваючи при  цьому використовувати найдоступніший ресурс — воду!

Три поради, як пити «Моршинську» «Спорт» на тренуванні:

 • пийте воду регулярно кожні 10–15 хвилин невеликими порціями;
 • робіть маленькі ковточки, навіть якщо відчуваєте сильну спрагу;
 • слідкуйте, щоб вода була не холоднішою за кімнатну температуру.

Також в данному розділі:

Вода і фітнес

Різноманітні дослідження підтверджують, що спортсмени, які не отримують рідину під час змагань, демонструють на 6-12% гірші результати ніж ті, хто п’є достатньо води.

Дізнатись більше

Водний баланс

Так місячний ембріон складається з води на 97%, новонароджена дитина – на 80%. В організмі людей похилого віку води менше 57%.

Дізнатись більше

1,5 л на день – це норма

Більшість дієтологів радять: аби тримати водний баланс у нормі, слід випивати не менше 1,5 л чистої природної води на день.

Дізнатись більше