Виробництво

одна з ліній заводу

Вода з Моршинського родовища потрапляє в пляшку за 7 хвилин, зустрічаючи на своєму шляху лише механічні фільтри. В процесі розливу Моршинської не відбувається жодних змін хімічного складу та фізичної структури води. Новітні технології Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар» дають змогу розливати воду в пляшки, не руйнуючи її унікального складу. Ось чому Моршинська залишається такою, як її задумала природа.

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» почав працювати у 1995 році. А в 2007 році було відкрито новий, найпотужніший в Україні, виробничий комплекс. Тут працюють три швидкісні  лінії, з яких щодоби сходить 900 тис. л Моршинської!

Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство з сучасним обладнанням та системами контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів

Моршинський завод мінеральних вод «Оскар»

процес контролю на всіх єтапах виробництва

У 1995 році унікальну мінеральну столову воду з Моршинського джерела почав розливати в пляшки Моршинський завод мінеральних вод «Оскар».

В червні 2007 року відкрито новий найпотужніший в Україні виробничій комплекс заводу «Оскар» На новому заводі вільно розмістилися три швидкісні виробничі лінії, які дають змогу щодоби розливати близько 900 тис. л Моршинської, а значить – напоїти чистою водою мешканців цілого міста-мільйонника!

Сьогодні «Оскар» – це потужне інноваційне підприємство, обладнане сучасним устаткуванням. Тут ефективно працюють системи контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів і дають змогу зберегти природні властивості води.

Головна особливість виробництва полягає в тому, що в процесі розливу Моршинської не відбувається жодних змін хімічного складу та фізичної структури води. Власне, первинна формула Моршинської не потребує змін, оскільки вода в джерелі має первозданну чистоту і збалансований мінеральний склад.

Вода з родовища потрапляє в пляшку за 7 хвилин, зустрічаючи на своєму шляху лише механічні фільтри. Ось чому Моршинської зберігає свою природну формулу. Новітні технології, що їх використовує МЗМВ «Оскар», дають змогу, не руйнуючи унікального складу, розливати воду в пляшки і доносити корисні властивості моршинських джерел до споживачів.

 

Також в данному розділі:

Питання-Відповіді

Чи правда, що чим глибша свердловина, тим чистіша вода з неї? Чи справді вода в ПЕТ-пляшках гірша, ніж у скляних?

Дізнатись більше

Джерело

Вода із Моршинського джерела виходить на поверхню самоплином. Далі вона потрапляє у спеціальні водозбірні споруди.

Дізнатись більше

Історія

Ще в XV столітті мешканці Моршина звернули увагу на незвичайні властивості місцевих природних джерел.

Дізнатись більше